Το πρόγραμμα της 3ης και 4ης αγωνιστικής της Superleague 2

Το πρόγραμμα της 3ης και 4ης αγωνιστικής ανακοίνωσε η Super league 2. Συγκεκριμένα, η 3η αγωνιστική θα πραγματοποιηθεί το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (20-21/11), ενώ η 4η αγωνιστική θα είναι εμβόλιμη θα διεξαχθεί την Τετάρτη 24 Νοεμβρίου.

Την τρίτη αγωνιστική ο Ολυμπιακός Β’ θα υποδεχθεί την ΑΕΛ στον Ρέντη (20/11), ο ΠΑΟΚ θα παίξει εκτός έδρας με την Τρίγλια, ο Παναθηναϊκός Β’ θα παίξει στην Καλαμάτα και η ΑΕΚ θα υποδεχθεί τον Καραϊσκάκης Αρτας.

Την τέταρτη αγωνιστική ο Ολυμπιακός Β’ θα παίξει στην έδρα του Απόλλωνα Λάρισας, ο ΠΑΟΚ Β’ θα υποδεχθεί τη Βέροια, η ΑΕΚ θα αγωνιστεί στην Κρήτη με τον Εργοτέλη, ενώ ο Παναθηναϊκός Β’ έχει ρεπό.

3η αγωνιστική

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 (15:00)

Π.Κ. Ρέντη, Ολυμπιακός Β’ – ΑΕΛ

Δημοτικό Σερρών, Πανσερραϊκός – Τρίκαλα

Καυτανζόγλειο, Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β΄

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021 (15:00)

Δημοτικό Βέροιας, Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

Μακεδονικού, Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου

Δημοτικό Καρδίτσας, Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας

Α΄ΔΑΚ Κατερίνης, Πιερικός – Καβάλα

Ξάνθη Arena, Ξάνθη – Θεσπρωτός

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 (15:00)

Δημοτικό Αιγάλεω, Αιγάλεω – ΟΦ Ιεράπετρας

Δημοτικό Λιβαδειάς, Λεβαδειακός – Χανιά

Δ.Α.Κ. Γάλλου, Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη

Δημοτικό Καισαριανής, Κηφισιά – Εργοτέλης

Δημοτικό Σπάτων, ΑΕΚ Β’ – Καραϊσκάκης Αρτας

Δημοτικό Παραλίας, Καλαμάτα – Παναθηναϊκός Β’

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 (18:00)

Παγκρήτιο, Ηρόδοτος – Ζάκυνθος

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11/2021 (15:00)

Δημοτικό Ρόδου, Ρόδος – Διαγόρας

Ρεπό: Καλλιθέα

4η αγωνιστική

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/11/2021 (15:00)

Ανθή Καραγιάννη, Καβάλα – Ξάνθη

Δημοτικό Αριδαίας, Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός

Πανθεσσαλικό, Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

Νεάπολης Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου

Μακεδονικού, ΠΑΟΚ Β’- Βέροια

Δημοτικό Τρικάλων, Τρίκαλα – Τρίγλια

Αλκαζάρ, ΑΕΛ – Πανσερραϊκός

Φιλιππούπολης, Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Β’

Ρεπό: Θεσπρωτός

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/11/2021 (15:00)

Δημοτικό Αγίων Αναργύρων, Καραϊσκάκης Αρτας- Καλαμάτα

Παγκρήτιο Στάδιο, Εργοτέλης – ΑΕΚ Β’

Δημοτικό Σπάρτης, Αστέρας Βλαχιώτη – Κηφισιά

Δημοτικό Ρόδου, Διαγόρας – Επισκοπή

Δημοτικό Περιβολίων, Χανιά – Ρόδος

Δημοτικό Ζακύνθου, Ζάκυνθος – Λεβαδειακός

Βουζουνεράκειο Στάδιο, ΟΦ Ιεράπετρας – Ηρόδοτος

Δημοτικό Πανιωνίου Γ.Σ.Σ., Καλλιθέα – Αιγάλεω

Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’